regeneracja zacisków hamulcowych Łódź

Regeneracja i naprawa zacisków hamulcowych

Sprawne hamulce to podstawa, dlatego w przypadku samochodów ciężarowych eksploatowanych w warunkach firm dostawczych i transportowych zaleca się regularne przeglądu układu hamulcowego oraz wymianę klocków i tarcz hamulcowych. W sytuacjach, w których wymiana kloców i tarcz okazuje się niewystarczająca Serwis ciężarówek TOTAL-TRUCK oferuje swoim klientom profesjonalną regenerację zacisków hamulcowych. Regeneracja zacisków hamulcowych umożliwia poprawę bezpieczeństwa pojazdu poprzez przywrócenie prawidłowej sprawności układu hamowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów naprawy.

Za prawidłowe działanie hamulców nie odpowiadają tylko tarcze i klocki, ale również zaciski od których wiele zależy. Z czasem jak każdy inny element w samochodzie, zaciski ulegają zużyciu. Trzeba mieć na uwadze, że z biegiem czasu należy wykonać regenerację, bądź naprawę zacisków. Renowacja zacisków hamulcowych pomoże oczyścić i usprawnić elementy.

Naprawa zacisków hamulcowych powinna zostać przeprowadzona, gdy:

Regeneracja zacisków hamulcowych – Łódź i okolice

Nasz serwis od lat z sukcesami świadczy usługi naprawcze na rzecz kierowców z terenu województwa łódzkiego. Obok fachowej i rzetelnej diagnostyki zapewniamy profesjonalną naprawę przy użyciu najnowocześniejszych technologii. W swojej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych części zamiennych i komponentów, dzięki czemu możemy przywrócić oryginalne parametry danego układu jednocześnie nie narażając właściciela pojazdu na wysokie koszty naprawy.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z usługami naszego serwisu, gdzie znajdą Państwo między innymi: naprawę zacisków hamulcowych i renowację zacisków hamulcowych.